facebook
twitter
instagram
youtube
linkedin
0262 642 42 72
HİZMETLERİMİZ
Neler Yaparız

Neler Yaparız

TİTİZ LOJİSTİK

Titiz Lojistik Hizmetleri  sektörde uzun yıllara dayanan tecrübesiyle yurt içi taşımacılık sektöründe hizmet eden bir lojistik firmasıdır.Firmamız zaman ve maliyeti minimum düzeyde tutarak stratejik kolaylık sağlamayı kendisine görev edinmiştir.


Titiz Lojistik tüm lojistik hizmetlerinin kusursuz bir şekilde sunulduğu Lojistik şirketi olarak faaliyet göstermektedir.Profesyonel çalışanı, tam donanımlı altyapısı ve kusursuz iletişim ağıyla, tam hizmet politikası güden organize bir kurum olarak yapılanmaktadır.
Dürüstlük ve doğruluk üzerine kurulu taşımacılık ilkelerimizle sizlere sunacağımız lojistik desteği firmanız için tüm nakliye ihtiyaçlarını karşılayacaktır.

  • Tüm müşterilerimize yüksek kaliteli taşımacılık hizmeti sunmak

  • Daha iyi hizmet verebilmek adına altyapımıza ve çalışanlarımıza yatırım yapmak

  • Son teknolojiyi kullanırken çevre duyarlılığını yitirmemek

  • Gerekli prosedürleri yerine getirerek iş güvenliğini maksimum seviyede tutmak

  • Daha hızlı, etkin ve ekonomik hizmet için teknolojik yatırımlar

  • En yüksek standartlarda hizmet sunmak

,

Hammadde Tasimaciligi

Firmamız ağırlıklı olarak Hammadde Taşımacılığı, Antrepo Taşımacılığı, Gümrük Taşımacılığı ve Kuru Yük Taşımacılığı başta olmak üzere taşımacılığın gerekli olduğu bütün alanlarda faaliyet göstermektedir. Hammadde taşımacılığı şunları içermektedir: * Ortam ve ısı kontrollü sevkiyat (kuru, sıvı, toz halinde ve yarı işlenmiş) * Kimyasal malzemeler * Elektronik parçalar * Metaller * Mühendislik kısmi montaj malzemeleri * Petrokimyasallar gibi dökme(belirli bir şekle sahip olmayan) maddeler

Devamı
,

Demir Çelik Taşımacılığı

Müşterilerine proje bazlı esnek çözümler üreten Titiz Lojistik ve Lojistik proje taşımacılığı sektöründeki yatırımlarına her geçen gün yenisini ekleyerek devam ediyor.  Mevcut alt yapımız ve tecrübemizle proje taşımacılığı alanında demir, çelik, elektrik santralleri, rafineriler, maden, demiryolu, yol yapımı makinaları ve teçhizatları, yatırım pojelerinize kadar her türlü kapasite ile siz değerli müşterilerimizin çözüm ortağı olmayı hedefliyoruz.

Devamı
,

Şehir İçi Nakliye Hizmeti

Şirketimiz hizmet vermeye başladığı ilk yıllardan günümüze, sahip olduğu uzman kadrosu aracılığıyla şehir içi taşımacılığında profesyonel konuma gelmiştir. Deneyimli ve adı geçen konularda en güncel bilgiye sahip olan çalışanlarımız sayesinde, en hızlı ve güvenli şekilde şehir içi nakliyat hizmeti sunmuş oluyoruz.

Devamı
,

Parsiyel Taşımacılığı

Bir araca birden fazla eşyanın konularak taşınmasına Parsiyel ya da parça eşya taşımacılığı denir. Parsiyel taşımada amaç ev taşıma fiyatlarını müşteri için daha ekonomik hale getirmektir. Aynı güzergahtaki birden fazla eşyayı aynı kamyon ile taşıyarak taşımanızı ekonomik hale getirebilirsiniz. Parsiyel eşya taşımacılığında çoğu müşterinin en büyük endişesi kendi eşyalarının diğer eşyalarla karışabileceği endişesidir. İşini muntazam yapan hiçbir nakliye firmasında bu tür karışıklıkların olması mümkün değildir. Firmamız Türkiye'nin tüm il ve ilçelerine parsiyel eşya taşımacılığı yapmaktadır

Devamı
,

Gümrük Konteyner Taşımacılığı

Gümrük Taşımacılığı Gelişen ticari faaliyetler beraberinde nakliye hizmetlerinin de gelişimini sağlamıştır. Yurtiçi veya yurtdışı yapılan her ticarette, nakliye hizmeti olmazsa olmazlar arasındadır. Yurtiçinde yapılan nakliyelerin neredeyse tamamı karayolu taşımacılığı ile yapılırken, yurtdışı nakliye hizmetlerinde, nakliyenin her türü devreye girmektedir. Taşınacak olan yüklerin gideceği bölgeye en hızlı ve en uygun maliyetli nakliye şekli tercih ediliyor. Yurtdışına yapılan nakliye hizmetlerinde, en önemli unsurlardan birisi de gümrükleme işlemleri. Yurtdışına gönderilen her ürün gümrükten geçerken, ülkemize getirilen her üründe aynı şekilde gümrük işlemlerine tabi tutulmaktadır. Gümrük mevzuatı, oldukça kapsamlı bir mevzuattır ve her araç geçişinde mutlaka kullanılmaktadır. Her ülkenin gümrükleme şartları farklıdır. Talep edilen belgeler ülkelere göre farklılık gösterirken, taşınan yükün türüne göre de farklılaşabilmektedir. Yurtdışı taşımacılığı yapan firmalar, gümrük mevzuatlarına hakim, belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olan firmalardır. Bir nakliye firmasının dünyanın her yerine sevkiyat yapabilmesi mümkün değildir. Bu nedenle yurtdışı taşımacılığında uzmanlaşmalar bölgeler için yapılmaktadır. Her bir nakliye firmasının taşımacılık yaptığı belirli bir bölge bulunmakta ve çift yönlü olarak sürekli bir taşımacılık söz konusu olduğunda, yeterli bilgi ve tecrübeye daha kolay sahip olunmaktadır. Yurtdışı taşımacılığında, kurumsal bir kimliğe sahip olan nakliye firmaları, gümrük işlemlerini de taşıma hizmetinin içerisinde, kendileri yapmaktadırlar. Araçlar yurtdışına çıkarken veya ülkeye geri dönüş yaparken, gümrükleme esnasında birçok farklı ücretlendirme yapılmaktadır. Navlun adı verilen bu işlemlerde, araçlar gerek deniz yolu ile gemilere yüklenerek, gerekse tekrar karayolu ile devam etmektedirler. İkinci bir gümrükleme işlemi ise, gidilen ülkenin gümrüğünde yapılmaktadır. Gümrük nakliyesi, standart nakliye hizmetlerinden oldukça farklı bir hizmettir. Farklı tecrübe ve deneyimlerle birlikte, bu hizmeti veren firmaların personelleri, hizmet verilen ülkelerin dillerine hakim olmak durumundadır. Böylelikle şirket içi eğitimlerin haricinde, gümrük nakliye yapan firmalarda ilave olarak gümrükleme mevzuatları ve dil eğitimleri de önemli bir yer teşkil etmektedir. Oldukça uzun süren yurtdışı nakliyeleri, her daim güven içerisinde gerçekleştirilmelidir. Birçok gümrük, araçların ve taşınan yüklerin sigortalı olunmasını zorunlu tutmaktadır. Böylelikle tüm gümrük nakliye işlemleri güvenle yapılmaktadır.  

Devamı
,

Şehirler Arası Nakliye Hizmeti

Şehirler Arası Kara Taşımacılığı Hizmeti    Çalışma alanlarında uzmanlaşmış kadrosuyla Şehirler arası taşımacılık hizmeti veren Titiz Lojistik zamana karşı olan duyarlılığı,  güvenli ve kaliteli hizmet anlayışını benimsemiş ve her zaman için müşteri odaklı çalışmalarını sürdürmüştür. Türkiye çapında yayılmış hizmet haritamızla son derece kaliteli bir şekilde taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Tüm şoförlerimiz ilgili güzergahlarda deneyimli olup söz konusu hatlar üzerinde en az 7-10 yıl arası deneyime sahiptirler.     

Devamı
Neler Yaparız | TİTİZ LOJİSTİK
Toplam 48812 Tekil Ziyaret
Web Tasarım İzmir © 2015